pcm
12 بهمن 1401 - 16:08

راه ارتباطی نهاوند به نورآباد بازگشایی شد

معاون عمرانی فرمانداری نهاوند گفت: راه ارتباطی نهاوند به نورآباد بازگشایی شد.

جعفر سلگی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نهاوند اظهار کرد: گردنه گاماسیاب نهاوند واقع در محور ارتباطی نورآباد که شب گذشته به دلیل بارش برف و کولاک مسدود شده بود با تلاش نیروهای راهداری نهاوند بامداد امروز بازگشایی شد و هم اکنون رفت و آمد در آن جریان دارد.

وی افزود: با وجود بازگشایی این محور کوهستانی به رانندگانی که قصد عبور از این منطقه را دارند توصیه می‌شود که مجهز به زنجیرچرخ و دیگر تجهیزات زمستانی باشند.

معاون عمرانی فرمانداری نهاوند در رابطه با آخرین وضعیت محورهای ارتباطی نهاوند گفت: با توجه به اینکه از نخستین ساعات بارش برف نیروهای راهداری با تجهیزات و ماشین آلات مربوطه در جاده ها اقدام به برف روبی و ماسه پاشی جاده‌ها کرده‌اند لذا هیچکدام از محورهای اصلی شهری بجز گردنه گاماسیاب مسدود نشده و در حال حاضر عبور و مرور وسایل نقلیه از آنها جریان دارد.

وی در خصوص راه‌های روستایی نیز گفت: شب گذشته راه چند روستای واقع در بخش مرکزی به علت بارش برف مسدود شد که با همکاری راهداری و نیروهای بومی روستا صبح امروز بازگشایی شدند.

سلگی در خصوص خیابان‌های سطح شهر نیز گفت: با وجود شدت بارش برف در شب گدشته عوامل شهرداری با حضور در سطح خیابان‌ها اقدام به برف‌روبی و ماسه و نمکپاشی کردند که خوشبختانه هیچ مشکلی در این زمینه سطح شهر را تهدید نمی‌کند.

پایان پیام / ۳۱۴۰

منبع: فارس
شناسه خبر: 1013165